Telefon: 22 465 28 77

Firma sprzątająca

Wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu pomieszczeń i otoczenia.

Efektywność

Profesjonalny sprzęt oraz środki czystości to niezawodne narzędzia do utrzymania czystości.

Rzetelność

Fachowość i kompetencje naszej firmy potwierdzają liczne referencje.

Profesjonalnie

Wykwalifikowani pracownicy to gwarancja dobrze wykonanych usług.

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą od 2012r., a mającą doświadczenie w branży sprzątającej od 2005r, korzystającą z wielu lat doświadczeń w usuwaniu często trudnych zabrudzeń.

W naszej pracy stosujemy najnowsze technologie połączone z ciągłym używaniem właściwych i normatywnych ilości środków przyjaznych dla środowiska i posiadających wymagane atesty.

Nasz profesjonalny sprzęt, maszyny i środki są produktami najbardziej cenionych producentów takich jak: KIEHL, ZREM, AGS, KARHER, NUMATIC, BOSCH i inne.

Uważamy, że czystość i idealny wygląd pomieszczeń stanowi obecnie jeden z najważniejszych elementów tworzenia miłej i ciepłej atmosfery domowej, a jakość usług i zadowolenie klientów jest dla nas bezapelacyjnym priorytetem.
 

Ekologiczne Produkty Czyszczące

Nasz profesjonalnie wyszkolony personel sprząta mieszkanie przy użyciu wysokiej jakości, ekologicznych produktów. Bez względu na to, jak duże powierzysz nam zadanie, wykonamy go bez użycia szkodliwych substancji chemicznych, które mogły by mieć szkodliwy wpływ na zdrowie i zanieczyścić środowisko.
 

Dopasowane usługi sprzątania mieszkania

Ponieważ każde sprzątanie mieszkania wymaga innego podejścia oferujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, wszystko w bardzo przystępnych cenach.